OFERTA BEZPŁATNYCH KURSÓW W SZKOLENIU CIĄGŁYM FARMACEUTÓW NA ROK 2020

StartOferowane kursyOFERTA BEZPŁATNYCH KURSÓW W...
Rozwiń

Ośrodek Szkolenia Podyplomowego (OSzP) Wydziału Farmaceutycznego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego proponuje farmaceutom możliwość zdobywania tzw. „twardych” punktów poprzez uczestnictwo w szkoleniach ciągłych, zakończonych testem sprawdzającym wiedzę.

Oferta szkoleniowa skierowana jest do osób posiadających tytuł zawodowy magistra farmacji.

Kursy organizowane są we współpracy z wykładowcami z Wydziału Lekarskiego i lekarzami praktykami.
Zajęcia odbywać się będą w salach wykładowych Wydziału Farmaceutycznego GUMed przy ul. Hallera 107.
Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zarejestrowania się na listę uczestników w systemie na stronie internetowej:

www.szkoleniezawodowe.gumed.edu.pl

Zachęcamy do wybrania interesujących Państwa szkoleń i zarezerwowania sobie wolnych sobót na zdobywanie punktów edukacyjnych. Zapisy na kursy przeprowadzane będą drogą elektroniczną, poprzez powyżej podaną stronę internetową Jeżeli farmaceuta, pragnący zapisać się on-line na kurs, nie posiada dostępu do Extranetu lub poczty GUMed (loginy z czasów studenckich) oraz nie zakładał jeszcze konta w systemie szkoleń zawodowych może takie konto założyć. Na stronie podany jest sposób uzyskania loginu do rejestracji w systemie. Uczestnictwo w proponowanych przez GUMed kursach jest bezpłatne.
Jednocześnie informujemy, że OSzP zastrzega sobie prawo do odwołania kursu najpóźniej 5 dni przed zaplanowanym dniem jego przeprowadzenia.

WYKAZ KURSÓW:

kursy 2020 - tabela (369 KB)

szczegółowe programy kursów (164 KB)

Kalendarium kursów podyplomowych dla farmaceutów